لودینگ

فهرست ایموجی‌های پیشنهادی 2024 منتشر شد؛ تکان‌دادن سر، ققنوس و لیموی سبز

دسته‌بندی‌ها دسته‌بندی نشده
زمان مورد نیاز برای مطالعه 1 دقیقه

فهرست ایموجی‌های پیشنهادی برای سال 2024 منتشر شده است و شامل موارد جدید متعددی می‌شود. ازجمله این ایموجی‌ها که می‌توانند در به‌روزرسانی بعدی کنسرسیوم یونیکد قرار بگیرند، می‌توانیم به ایموجی تکان‌دادن سر به‌صورت افقی و عمودی، ققنوس و لیموی سبز اشاره کنیم.   وب‌سایت Emojipedia فهرستی را منتشر کرده است که به‌عنوان ایموجی‌های جدید سال 2024 به کنسرسیوم یونیکد پیشنهاد شده‌اند، اما هنوز به تأیید این مرجع نرسیده‌اند. ایموجی‌هایی که در این مطلب می‌بینید طرح‌های نمونه‌ای برای ایموجی‌های پیشنهادی هستند و ممکن است با نسخه نهایی ایموجی‌هایی که در پلتفرم‌های مختلف عرضه خواهند شد، تفاوت داشته باشند. در این فهرست 108 ایموجی جهت‌دار وجود دارد که …

فهرست ایموجی‌های پیشنهادی برای سال 2024 منتشر شده است و شامل موارد جدید متعددی می‌شود. ازجمله این ایموجی‌ها که می‌توانند در به‌روزرسانی بعدی کنسرسیوم یونیکد قرار بگیرند، می‌توانیم به ایموجی تکان‌دادن سر به‌صورت افقی و عمودی، ققنوس و لیموی سبز اشاره کنیم.

 

وب‌سایت Emojipedia فهرستی را منتشر کرده است که به‌عنوان ایموجی‌های جدید سال 2024 به کنسرسیوم یونیکد پیشنهاد شده‌اند، اما هنوز به تأیید این مرجع نرسیده‌اند. ایموجی‌هایی که در این مطلب می‌بینید طرح‌های نمونه‌ای برای ایموجی‌های پیشنهادی هستند و ممکن است با نسخه نهایی ایموجی‌هایی که در پلتفرم‌های مختلف عرضه خواهند شد، تفاوت داشته باشند.

در این فهرست 108 ایموجی جهت‌دار وجود دارد که اکثر آن‌ها شامل رنگ پوست‌های مختلف برای ایموجی‌ها می‌شوند. ازجمله این ایموجی‌ها می‌توانیم به ایموجی فرد درحال زانوزدن، ایموجی فرد بر روی ویلچر دستی و فرد روی ویلچر برقی اشاره کرد. این ایموجی‌ها علاوه بر رنگ پوست‌های متفاوت، در جهت‌های مختلف درحال حرکت به چپ و راست پیشنهاد شده‌اند.

 

در فهرست جدید ایموجی‌ها به رنگ‌های جدید برای برخی ایموجی‌های قبلی مثل رنگ سبز برای لیموترش زرد و رنگ قهوه‌ای برای قارچ قرمز اشاره شده است. در بخش دیگری از این ایموجی‌های پیشنهادی طرح تاریک (Silhouette) خانواده‌های خنثی هم دیده می‌شود.

کنسرسیوم یونیکد در ماه سپتامبر 2023 فهرست ایموجی‌های 15.1 را نهایی می‌کند. سپس اپل، گوگل و دیگر تولیدکنندگان آن‌ها را از طریق به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری در اختیار کاربران محصولات خود قرار می‌دهند. با توجه به اینکه ماه‌ها طول می‌کشد تا شرکت‌هایی مانند اپل ایموجی‌های جدید را به سیستم‌عامل خود اضافه کنند، احتمالاً برای مشاهده این ایموجی‌ها باید تا سال 2024 صبر کنیم.

البته اگر بخواهیم مقایسه‌ای داشته باشیم، در سال گذشته فهرست ایموجی‌های 15.0 در تاریخ 13 سپتامبر 2022 برای گوگل، در تاریخ 24 اکتبر 2022 برای One UI 5.0 سامسونگ و در تاریخ 27 مارس 2023 برای iOS 16.4 اپل منتشر شد.

آخرین بروزرسانی : تیر 25, 1402
امتیاز 4.7 از 10
مقالات مرتبط
دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *